Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookies na Vašom zariadení. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení Vášho prehliadača.

Odmietnuť všetko môžete tu.

       

Úvod »Doplnky » Stoličky pre hudobníkov/Chairs

Stoličky pre hudobníkov/Chairs

V našom obchode Vám ponúkame za bezkonkurenčné ceny prvotriedne stoličky pre všetky kategórie hudobníkov od svetoznámych výrobcov, ktorí v spolupráci s profesionálnymi orchestrami a hudobníkmi a oficiálnymi lekárskymi inštitúciami na celom svete doslovne desaťročia vyvíjali špeciálne stoličky pre hudobníkov.

V čom sú tak výnimočné? Základom filozofie dizajnu týchto stoličiek je anatómia tela, ktorú, ako určite viete aj z bežného života, výrobcovia skoro vôbec nerešpektujú kvôli nákladom na spracovanie a kvôli kvalite materiálov! (viď skúsenosť a naivitu niektorých profesionálnych orchestrov v Bratislave, kde nakúpili lacné!!! stoličky a po roku, či dvoch sa stali tieto stoličky postupne nepoužiteľnými). Používaním síce lacných, ale pre fyziognómiu tela nevhodných stoličiek, dochádza skoro vždy k neadekvátnemu zaťaženiu a namáhaniu jednotlivých partií tela-hlavne chrbtice, ktoré časom prerastajú do chronických problémov hudobníkov, často až nevyliečiteľných.  Príčina je v skutočnosti veľmi jednoduchá, dizajn a konštrukcia stoličky, ktorú používame, je pre nás hudobníkov nevhodná. Skôr sa stretneme s názorom “veď je jedno, akú stoličku používam, veď to nemá vplyv na umelecký výkon , produkciu”. To je veľký omyl. Vyskúšajte si to napr. s topánkami-choďte na túru s lakovkami, alebo lodičkami a po návrate domov uvidíte výsledok tohto experimentu.:)

AMERIKA už bola objavená, tak porozmýsľajte nad tým, že na čokoľvek, čo človek robí, musí mať adekvátne pracovné podmienky a nástroje, inak negatívne ovplyvňuje svoj výkon a samozrejme najviac škodí svojmu zdraviu, čo sa postupne dňami, mesiacmi a rokmi zúročí.

Hudobníci, nepodceňujte kvalitu Vášho sedenia a urobte maximum pre svoje zdravie, ktoré Vám výrazne dopomôže k skvalitneniu Vašej umeleckej profesie.

červená stolička pre hudobníka čierna stolička pre hudobníka modrá stolička pre hudobníkov koženná stolička pre hudobníkov nastaviteľná stolička pre hudobníkov


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie


BIN špeciálna anatomická stolička
Cena pred zľavou 830,00 €

Naša cena 703,00 €BN Svedska stolička pre dirigentov

Naša cena 989,00 €

Okrúhla stolička ku klavíru

Naša cena 112,00 €